Oferta dla firm

Grupa w Poznaniu

Oferta dla firm

Zbliża się impreza integracyjna? Chcecie Państwo wyjechać na weekend, się zintegrować, pobyć razem, odpocząć?

Nie wiecie dokąd? Co zobaczyć? U nas znajdziecie oferty na podróże po Polsce, do naszych zachodnich sąsiadów, ale też te dłuższe do Hiszpanii. Nie ważne, czy macie 1 dzień, czy więcej, z nami na pewno znajdziecie pomysł na dobrą zabawę i integrację.

stary tramwaj, Poznań

Poznań inaczej

Jesteście firmą poznańską, lub z okolic Poznania? Macie tylko 1 popołudnie? Znacie stolicę regionu? Może nadszedł czas poznać nie tylko główne ulice miasta, ale też jego dawnych mieszkańców? Wiesz, że król Kazimierz Wielki wyprawił swoje wesele z Adelajdą Haską na poznańskim zamku? Ze jeden z hołdów pruskich miał miejsce właśnie w Poznaniu? Wiesz jak się zmieniał Poznań na przestrzeni wieków? Gdzie była musza góra? Na te i wiele innych pytań w ciekawy sposób odpowiedzą nasi przewodnicy. Nie będzie to kolejne nudne przejście przez miasto. Opcji jest u nas wiele. Możemy zaproponować Państwu przejazd dawnym tramwajem, opowiadając po drodze o ciekawych, mijanych obiektach, ich właścicielach, minionych wydarzeniach.

Możemy zaopatrzyć Państwa w tajemną mapę, gdzie szukając po drodze wskazówek, spotykając naszych przewodników, wykonując często śmieszne zadania będziecie Państwo odkrywać to miasto na nowo.

Zaintrygowani? Mam nadzieję,już nie mogę się doczekać na spotkanie z Państwem.

Bastei Saksonia

Niemcy

Macie Państwo wolny weekend? Planujecie wyjazd firmowy? Chcecie wyjechać we wspólną podróż, ale nie wiecie dokąd? Zapraszamy z nami do  naszego zachodniego sąsiada.                                                   

Ofert znajdziecie u nas sporo, jesteśmy fanami podróży, zarówno tych dłuższych, gdzie środkiem transportu jest samolot, jak i tych krótszych 2-3 dniowych, by poznać piękne tereny zamieszkiwane kiedyś przez plemiona słowiańskie, dziś należące do naszych zachodnich sąsiadów.

Co Państwu oferujemy?

Na początek:

Saksonię Szwajcarską, Brandenburgię, a na dłuższy wypad również Bawarię z bajkowymi zamkami Ludwiga II Bawarskiego.

Sagrada Familia, Barcelona, Hiszpania

Hiszpania

Planujecie Państwo wysłać swoich najlepszych Pracowników w nagrodę w ciekawe miejsce? Nie zdecydowaliście się jeszcze dokąd? Proponujemy Hiszpanię, tu zawsze jest ciepło, słonecznie. Można szybko naładować akumulatory, by jeszcze lepiej pracować. Mamy sporo ofert, zarówno na Costa Bravę, do Andaluzji, na Costa Blancę, czy na wyspy. Każdy region ma inne atrakcje do zaoferowania, ale wszystkie łączy słońce, wino, flamenco i morze. Którą ofertę dla Państwa przygotować?